Čtení v přírodě

15.6.2023

Ve čtvrtek 15. června nás ze školní družiny krásné počasí opět vylákalo do přírody. Sešli jsme se tentokrát na školní louce a spolu otevřeli knihu Z deníku kocoura Modroočka od Josefa Koláře. Během měsíce června jsme tyto příběhy poslouchali v audio podobě i se skvělými písničkami Marka Ebena. V četbě se děti střídaly, zazpívali jsme si písničky, ve kterých se kocour či kočka objevují a povyprávěli si i o tom, jak správně pečovat o domácí mazlíčky. Těšíme se na další pokračování našeho společného čtení, ale tentokrát až po prázdninách. Přejeme krásné léto všem!

Daniela Balková a kolektiv ŠD