Národní přírodní rezervace Ransko 23. 4. 2013

26.4.2013

Dne 23. 4. 2013 se žáci ze 4. a 5. třídy vydali na přírodovědnou vycházku. Již po cestě se žáci snažili poznat co nejvíce rostlin a živočichů. U cest nechyběl například lýkovec jedovatý, plicník lékařský, podběl lékařský, devětsil lékařský, blatouch bahenní a skokan zelený. Na kraji lesa jsme doplnili energii, vše po sobě řádně uklidili. Poté jsme vyrazili do lesa, kde nás po chvíli přivítaly rozsáhlé plochy bledule jarní. Po příjemné procházce nás čekala sladká odměna.

Mgr. Klára Vencelová

vycházka do Národní přírodní rezervace Ransko vycházka do Národní přírodní rezervace Ransko