Vycházka do Národní přírodní rezervace Ransko - 16. 4. 2013

18.4.2013

Již neodmyslitelně patří k jaru bledule a vycházka na Ransko. V úterý 16. 4. 2013 se prvňáci, druháci a žáci 3. třídy vydali na přírodovědnou vycházku, aby zjistili, jak letos vykvetly bledule v přírodní rezervaci Ransko. Přestože letošní zima byla dlouhá, bledule opět nezklamaly. Po příchodu do lesa se před námi objevily celé bílé plochy bledule jarní. I přes velmi větrné počasí se letošní jarní vycházka vydařila.

Mgr. Helena Kafková

vycházka do Národní přírodní rezervace Ransko vycházka do Národní přírodní rezervace Ransko