Finanční gramotnost, Sapere, Tuta via vitae

10.1.2017
I v letošním školním roce se žáci druhého stupně zúčastnili tří počítačových soutěží pořádaných ministerstvem školství...

Finanční gramotnost je zaměřena na teoretické i praktické úkoly z oblasti rodinného rozpočtu, spoření a bankovních služeb. Do okresního kola postoupili Ondřej Pecina, Petr Kasal a Martin Doucha.

Soutěž Sapere – vím, jak žít zkoumá otázky zdravého životního stylu, zdravé výživy a prevence. Nejlepších výsledků dosáhli Martin Matouš, Tomáš Hrůza a Ondřej Pecina, kteří naši školu budou reprezentovat v okresním kole.

Tuta via vitae – bezpečná cesta životem se týká bezpečného silničního provozu, ekologie a ochrany životního prostředí. V okresním kole budou soutěžit Nikola Kasalová, Matěj Vinopal a Michaela Málková.

Děkuji všem žákům za účast v soutěžích a pěkné výsledky a těm, kteří postoupili do dalšího kola, přeji úspěch a štěstí při řešení záludných úkolů.

Mgr. Monika Chmelařová