Florbal dívek základních škol kategorie III.

13.11.2014

Naše škola se již tradičně zúčastnila florbalového turnaje, který pořádá Asociace školních sportovních klubů. Okresní kolo se uskutečnilo v Havlíčkově Brodě 11. listopadu 2014. V kategorii III. 6. -7. tříd se náš tým v konkurenci sedmi týmů umístnil na krásném 5. místě. Děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Náš tým: Málková Zuzana, Cisáriková Bára, Kubová Lucie, Žižková Klára, Dymáčková Anna, Bálková Dominika, Kučerová Eliška, Jarošová Tereza, Hejlíková Sabina, Málková Markéta, Černá Kateřina, Bálková Veronika, Cisáriková Karolína

Vzájemné zápasy:
Krucemburk - ZŠ Buttulova 1:3