Florbal – okresní kolo žáků 6. – 7. třídy

13.11.2017

Ve středu 1. listopadu 2017 sehráli žáci páté až sedmé třídy okresní kolo ve florbalu. Byli nalosováni do skupiny se ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod a s Gymnáziem Ledeč nad Sázavou. Ve svém prvním zápase podlehli „hokejistům“ ze ZŠ Štáflova 7:0. V tomto zápase se ukázala jasná převaha soupeře, který měl ve svém týmu 10 vynikajících hráčů. Ve druhém zápase naši žáci pouze remizovali 2:2 (Michal Sýkora – 2) s Gymnáziem z Ledče. Byl to smolný zápas, ve kterém jsme dostali branky po zbytečných chybách a mnoho šancí jsme nevyužili. Ve skupině jsme obsadili 3. místo. O 5. – 6. místo jsme vyzvali ZŠ Ledeč nad Sázavou. Celý zápas byli naši hráči lepší a zvítězili 3:1 (Michal Sýkora – 2, Josef Ondráček). Celkové 5. místo v okrese je velkým úspěchem pro náš mladý tým.

Školu reprezentovali: Matěj Moucha, Barbora Virglová (5. třída), Vojtěch Dohnal, Jan Kasal, Adam Král, Josef Ondráček (6. třída), Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr a Michal Sýkora (7. třída).

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl