Florbalový turnaj

31.1.2020
7. ročník přátelského pololetního turnaje ve florbalu žáků I. stupně základních škol se uskutečnil 28. ledna ve sportovní hale v Chotěboři. Turnaj je otevřený, mohou hrát jak dívky, tak i chlapci...

7. ročník přátelského pololetního turnaje ve florbalu žáků I. stupně základních škol se uskutečnil 28. ledna ve sportovní hale v Chotěboři. Turnaj je otevřený, mohou hrát jak dívky, tak i chlapci. Zúčastnilo se celkem 8 družstev. Naši školu reprezentoval tým A, který získal 7. místo a tým B se umístil na 8. místě.
Všem malým florbalistům gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů.
Tým A: Michal Votava, Otto Kohout, Jaroslav Večeřa, Artur Lipka, Jakub Pečenka, David Rázl, Jiří Coufal, Martin Kopecký, Pavel Šrámek
Tým B: Karolína Culková, Gabriela Zvolánková, Tereza Valecká, Elena Vašková, Adéla Hamerská, Hedvika Kafková, Nela Sýkorová, Andrea Kunzová, Matyáš Svoboda, David Hamerský, Petr Šulc, Šimon Šešulka

Ing. Ivana Tomková, Mgr. Jiří Šikl