Lyžařské závody

13.1.2009

Lyžařské závody

Pro všechny sportovce z 1. stupně, kteří rádi měří své síly, jsme uspořádali dne 12. ledna v areálu naší školy tradiční lyžařské závody. Účastníci byli rozděleni do dvou kategorií. Počasí vyšlo vskutku zimní. Mráz důkladně obarvil tváře všech aktérů do červena, přesto byla nálada mezi dětmi výborná. Všichni soutěžící bojovali v duchu fair play. Na startu, ani na trati nedošlo k žádným kolizím a i ti, kteří nevyhráli, se těšili z hezkého závodu. Na závěr proběhlo v tělocvičně slavnostní vyhlášení výsledků, vítězům byly předány diplomy a medaile. Všechny soutěžící děti navíc dostaly i sladkou odměnu. Poté jsme si společně zazpívali naši lyžařskou hymnu, jež tradičně ukončuje lyžařskou soutěž. Bude-li příští rok dost sněhu budeme pořádat závody opět, snad bude účast hojnější.

Výsledková listina:

1. kategorie                2. kategorie
              (1. – 3. ročník)            (4. - 5. ročník)
1. místo: Pavel Novotný            Vojtěch Hudec
2. místo: Tereza Křesťanová      Miroslav Novotný
3. místo: Tereza Jarošová          Zuzana Součková

Děkujeme závodníkům za předvedené výkony.

Marcela Pospíchalová

lyžařské závody lyžařské závody