Matematická olympiáda 5. a 9. tříd - okresní kolo 26. 1. 2011

7.4.2011

Okresní kolo Matematické olympiády žáků 5. a 9. tříd

Ve středu 26. ledna 2011 se uskutečnilo v Havlíčkově Brodě okresní kolo Matematické olympiády žáků 5. a 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.
Přesto, že soutěž je poměrně dost náročná, naši školu reprezentovalo 8 mladých matematiků – úspěšných řešitelů školního kola. Poměřili své matematické vědomosti a dovednosti při řešení netradičních úloh se svými vrstevníky a dosáhli velmi pěkných výsledků.
V kategorii 5. tříd se na pěkném 5. místě umístil Jakub Cisárik, na 9. místě Aneta Josková a na 11. – 13. místě Andrea Kazdová.
V kategorii 9. tříd se všech pět našich žáků umístilo v první desítce: Pavel Benc 3. místo, Anežka Kavalírová 4. místo, Matouš Vanča 5. – 6. místo, Josef Doležal Tomáš Vanča - 9. – 10. místo.
Pavel Benc a Anežka Kavalírová se zároveň stali úspěšnými řešiteli okresního kola.
Všem žákům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme hodně dalších úspěchů s matematikou.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

výsledková listina (PDF)

matematická olympiáda žáků 5. a 9. tříd - okresní kolo matematická olympiáda žáků 5. a 9. tříd - okresní kolo matematická olympiáda žáků 5. a 9. tříd - okresní kolo;matematická olympiáda žáků 5. a 9. tříd - okresní kolo