Minikopaná Havlíčkův Brod

1.6.2012

Minikopaná Havlíčkův Brod

Ve čtvrtek 31. května 2012 se žáci sedmé a deváté třídy zúčastnili okresního turnaje v minikopané v Havlíčkově Brodě. Ve své skupině hráli první zápas se ZŠ Vilémov a zvítězili 1:0 (Jan Pecina). Jejich další soupeř byla ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod. I v tomto utkání zvítězili 4:2 (Vojtěch Martinovský, Pavel Jaroš, Jan Pecina, Pavel Janáček). Třetím soupeřem byla ZŠ Konečná Havlíčkův Brod. V tomto utkání si kluci zastříleli a zvítězili 5:0 (Lukáš Pečenka – 3, Jan Pecina, Pavel Jaroš). Se ziskem 9 bodů postoupili z 1. místa a v semifinále je čekala ZŠ Habry. V tomto zápase nás soupeř přehrál 3:1 (Jan Pecina). V boji o 3. místo se kopaly penalty a v nich jsme porazili 3:1 ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod (Pavel Janáček, Aleš Sobotka, Jan Pecina).
Kluci obsadili výborné 3. místo z 12 mužstev.

Školu reprezentovali: Patrik Kubík, Lukáš Pečenka, Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Vojtěch Martinovský, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Václav Talavášek a Martin Vavroušek.

Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl