Okresní kola počítačových soutěží

8.3.2017
27. ledna 2017 se konala v počítačové učebně okresní kola soutěží Sapere – zdravý životní styl, Tuta Via Vitae s dopravní a ekologickou tematikou a Finanční gramotnost...

27. ledna 2017 se konala v počítačové učebně okresní kola soutěží Sapere – zdravý životní styl, Tuta Via Vitae s dopravní a ekologickou tematikou a Finanční gramotnost. V jednotlivých disciplínách soutěžil tříčlenný tým – vítězové školního kola.
Zásady zdravé výživy a zdravého životního stylu nejvíce respektují Ondřej Pecina, Martin Matouš a Tomáš Hrůza a vybojovali si krásné druhé místo.
Dopravě a ekologii nejlépe rozumí Matěj Vinopal a obsadil skvělé druhé místo.
Budoucími finančními poradci mohou být Ondřej Pecina, Petr Kasal a Martin Doucha, protože získali pěkné třetí místo.
Všem chlapcům blahopřeji k dosaženým výsledkům a děkuji za pečlivou přípravu na celorepublikovou soutěž a také za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Chmelařová