Okrskové kolo v minikopané - 23. 9. 2009

25.9.2009

Okrskové kolo v minikopané – 23. 9. 2009 v Havlíčkově Brodě

Ve středu 23. září se chlapci 7. a 8. třídy zúčastnili okrskového kola v minikopané v Havlíčkově Brodě. Byli vylosováni do skupiny se ZŠ Žďírec nad Doubravou a se ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod.
V prvním utkání se chlapci střetli v derby se ZŠ Žďírec nad Doubravou. Utkání bylo vyrovnané a čekalo se na to, které mužstvo udělá chybu. Nakonec jsme doplatili na zbytečnou chybu a prohráli 1:0.
Ve druhém utkání nás čekal soupeř ze ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod. Hráči této školy hrají divizní soutěž a od začátku zápasu to bylo znát. Soupeř nás přehrál ve všech směrech a zvítězil 6:0.
Ve třetím utkání nastoupili chlapci proti ZŠ Štoky, která ve druhé skupině obsadila také 3. místo. Utkání bylo vyrovnané, ale kluci opět doplatili na svoje mládí a zbytečné chyby. Utkání skončilo naší prohrou 3:1.
I když naši chlapci všechna utkání prohráli, podali velmi dobrý výkon. Opravdu bylo velmi znát, že nastupují proti žákům z 9. tříd (hrají soutěže již za dorost) a na druhé straně i z vyšších výkonnostních skupin.
Na reprezentaci se podíleli: 7. třída - Sobotka Aleš, Pecina Jan, Novotný Jan, Jaroš Pavel, Martinovský Vojtěch, Janáček Pavel, 8. třída - Vanča Tomáš, Říha František a Holas Zdeněk.
Děkujeme chlapcům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl

okrskové kolo v minikopané    okrskové kolo v minikopané