Plánované akce na únor 2011

3.2.2011

Plánované akce na únor

datum   akce  zúčastní se
1. 2. První pomoc do škol - projekt pí Loužecká, žáci 8. tř.
1. 2. Lyžařské závody ŠD pí vych. Pospíchalová, děti ŠD
2. 2. Mladý Démosthénes - okresní kolo Jihlava pí uč. Henychová, Anežka Kavalírová (9. tř.), Vojtěch Hudec (7. tř.)
2. 2. Chemická olympiáda - okresní kolo Havlíčkův Brod pí uč. Bencová, žáci 9. tř. - úspěšní řešitelé školního kola
2. 2. Mladý historik - okresní kolo Havlíčkův Brod pí uč. Bencová, Jan Pecina (8. tř.)
2. 2. Recitační soutěž - školní kolo učitelé 1. st., žáci 1. - 5. tř.
3. 2. Recitační soutěž - školní kolo pí uč. Henychová, pí uč. Votavová, žáci 2. st.
7. 2. - 11. 2. Lyžařský výcvikový kurz - Daňkovice pí uč. Chmelařová, pí uč. Tomková, p. řed. Šikl, žáci 7. - 8. tř.

8. 2.

Masopustní karneval pí vych. Pospíchalová, ŠD (1. - 4. tř.)
9. 2. Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo H. Brod pí uč. Kazdová, František Říha (9. tř.)
9. 2. Pythagoriáda 5. tříd - okresní kolo Havlíčkův Brod pí uč. Kazdová, žáci 5. tř.
16. 2. Recitační soutěž - okrskové kolo Chotěboř pí uč. Votavová, vítězové školních kol
16. 2. Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo Havlíčkův Brod pí uč. Bencová, Vojtěch Hudec (7. tř.), Helena Perglová (8. tř.)
17. 2. První pomoc do škol - projekt pí Loužecká, žáci 8. tř.
18. 2. Sportem pro radost - sportovní den Zimní stadion Chotěboř učitelé 2. st., žáci 6. - 9. tř.