Přátelské utkání ve florbale chlapců - 7. 4. 2011

11.4.2011

Přátelské utkání ve florbalu 7. 4. 2011

Ve čtvrtek sehráli chlapci 7. – 9. třídy přátelské utkání se žáky ZŠ Ždírec nad Doubravou. Utkání se uskutečnilo v tělocvičně Základní školy ve Ždírci.
Začátek zápasu klukům nevyšel a po deseti minutách prohrávali 4:0. I když potom hru zlepšili a vstřelili i branky, poločas skončil naší prohrou 3:8.
Ve druhém poločasu se náš tým hodně zlepšil a pomalu začal dotahovat skóre. Naše hra byla založena na dobré fyzické kondici, vyrovnanosti celého družstva a souhře chlapců. Jedinou negativní věcí bylo to, že se chlapcům nedařilo využít všechny šance. Pět minut před koncem jsme snížili na rozdíl jednoho gólu, ovšem ani jednu z vyložených šancí jsme nevyužili a zápas tedy skončil naší těsnou prohrou 12:13.
Branky stříleli: Pavel Jaroš – 5, Tomáš Vanča – 4, Matouš Vanča – 1, Jan Pecina – 1, Martin Vavroušek – 1.