Přátelské utkání ve florbale - 20. 10. 2009 Ždírec nad Doubravou

22.10.2009

Přátelské utkání ve florbale 20. 10. 2009

V úterý 20. října sehráli chlapci 6. - 9. tříd přátelské utkání ve florbale s žáky ze ZŠ Ždírec nad Doubravou.
Do utkání nastoupila obě mužstva s velkým nasazením. Do stavu 2:2 naši chlapci vždy vedli. V polovině prvního poločasu začali chlapci ze Ždírce využívat své síly a jejich skóre pomalu narůstalo. I když se naši žáci sebevíce snažili, soupeř vyhrál první poločas 14:5.
Do druhého poločasu nastoupili naši chlapci v pozměněné sestavě a hra se vyrovnala. Na obou stranách padaly branky a skóre se zastavilo na konečných 26:13 pro chlapce ze Ždírce.
Musíme přiznat, že současní žáci 9. tříd ze Ždírce mají vysokou výkonnost a dobrou techniku hole, která byla pro naše kluky velkou překážkou. Ovšem na druhou stranu bylo naše mužstvo tvořeno ze 65% žáky 6. a 7. tříd.
Na brankách se podíleli: Tomáš Vanča – 3, Jan Novotný – 3, Zdeněk Holas – 2, Pavel Jaroš – 1, Vojtěch Martinovský  – 1, Libor Machovec – 1, Lukáš Čejka – 1, Pavel Janáček – 1