Přátelské utkání ve florbale chlapců 7. až 9. tříd 30.10.2014

4.11.2014
Ve čtvrtek 30. 10. 2014 sehráli chlapci sedmé až deváté třídy přátelské utkání ve florbalu se stejně starým výběrem ZŠ Žďírec nad Doubravou.

Hned od začátku zápasu bylo zřejmé, že utkání bude velmi vyrovnané, protože kluci se navzájem velice dobře znají. Ve vedení se střídala obě mužstva a skóre se po prvním poločasu přiklonilo na naší stranu. Vedli jsme 11:9.

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře. Nedařila se hra, střelba a soupeř nás začal svou jednoduchou hrou přehrávat. I když byla na naší straně ke konci velká snaha, celkově jsme prohráli 23:19.

Branky stříleli: Libor Mrštík – 5, Filip Dymáček – 5, Filip Krejčí – 3, Dominik Krejčí – 2, Tomáš Popelka – 1, Michal Dymáček – 1, Filip Janáček – 1, Ondřej Pecina - 1

Školu reprezentovali: Ondřej Pecina, Pavel Soukup (7. třída), Michal Dymáček, Michal Hocke, Filip Janáček, Filip Krejčí, Patrik Manych, Tomáš Popelka (8. třída), Václav Daněk, Filip Dymáček, Dominik Krejčí a Libor Mrštík (9. třída).

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.