Přátelské utkání ve florbalu žáků 6. a 7. tříd

15.2.2008

Ve čtvrtek 14. února sehráli chlapci 6. a 7. tříd přátelské utkání ve florbalu se ZŠ Ždírec nad Doubravou, ve kterém prohráli 13 : 31.
Zápas od začátku ovládli žáci Ždírce a postupně navyšovali své skóre. Naši chlapci se snažili, ale proti dobře hrajícímu soupeři ztráceli hlavně ve chvílích, kdy nastoupili hráči Ždírce ze 7. tříd. Poločasové skóre bylo 4 : 19.
Ve druhém poločase jsme vystřídali brankáře a upravili hrající trojice hráčů. Dostavil se i zlepšený výkon, ale hlavně výsledek. Druhý poločas prohráli chlapci 9 :12.
Chlapci odvedli své současné maximum, dobře zahráli Libor Machovec a Tomáš Strašil, velmi dobrý výkon předvedli Zdeněk Holas, Tomáš Vanča a brankář Standa Škrabal.
Na reprezentaci se podíleli: Pavel Benc, Zdeněk Holas, Tomáš Vanča, Matouš Vanča, Stanislav Škrabal,  Petr Plíšek, Tomáš Strašil, David Somsi  a Libor Machovec.