Právo pro každý den - školní kolo 21. 4. 2015

21.4.2015

Školního kola soutěže „Právo pro každý den", kterou organizuje Městská policie Chotěboř pod vedením Mgr. Jiřího Novotného, se 21. dubna zúčastnila osmá třída. Problematiku trestního a rodinného práva, státní moci a Ústavy ČR nejlépe zvládlo čtyřčlenné družstvo ve složení Lucie Matulová, Filip Krejčí, Dominik Lopauer a Filip Šešulka. Na druhém místě se umístil tým Denisa Novotná, Pavla Špilková, Jan Losenický a Filip Janáček. Do oblastního kola v Chotěboři 5. května postupují obě skupiny, kterým přeji pevné nervy a úspěchy v silné konkurenci.

Mgr. Monika Chmelařová