Přírodovědné klání 2024 - Gymnázium Chotěboř

22.9.2024
V pátek 20. září 2024 se naši žáci deváté třídy Jakub Cao, David Hamerský, Otto Kohout a Šimon Šešulka zapojili do Přírodovědného klání ...

V pátek 20. září 2024 se naši žáci deváté třídy Jakub Cao, David Hamerský, Otto Kohout a Šimon Šešulka zapojili do Přírodovědného klání na Gymnáziu v Chotěboři. Při plnění úkolů z matematiky, fyziky, chemie, informatiky, zeměpisu a přírodopisu museli dobře využívat své znalosti. Navíc je v tělocvičně čekala překážková dráha a lezení na stěně. Společnými silami se jim podařilo vše zvládnout tak dobře, že mezi dvanácti zúčastněnými týmy vybojovali krásné třetí místo. Domů si odváželi kromě dobrého pocitu a památečního trička také pěkné věcné ceny.
Chlapcům patří poděkování za jejich nasazení v soutěži a za reprezentaci naší školy. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Mgr. Ludmila Málková