Pyžamový turnaj smíšených družstev

17.12.2015

Netradiční zakončení sportovního florbalového roku se uskutečnilo 11. 12. 2015.  V prostorách základní školy se uskutečnil turnaj smíšených družstev. Letos se turnaje zúčastnilo celkem deset týmů. Hrálo se ve dvou skupinách.  V první skupině 6. a 7. třída zvítězil tým pod názvem Bubrdlíci ve složení Kuzmová Daniela, Čermák Marek, Sýkora Michal. Druhou skupinu vyhrál tým s názvem Nametení  - Jarošová Tereza, Matulová Lucie, Losenický Jan. I ostatní družstva se snažila a podala obdivuhodný výkon. Turnaj řídili hlavní rozhodčí Veselský Vojtěch, Říha Václav, Špilková Pavla. Manych Patrik a Janáček Filip byli našimi statečnými brankaři.
Doufám, že se všichni bavili a užili si celý turnaj.  Za svou snahu obdrželi na závěr malou sladkou odměnu.
Všem zúčastněním gratuluji a přeji mnoho úspěchů v novém roce 2016.

Ing. Tomková Ivana

Florbal – pyžamový turnaj - výsledková listina