Recitační soutěž – školní kolo 2021

14.6.2021

Letošní školní kolo recitační soutěže proběhlo trochu netradičně. Každá třída si udělala vlastní soutěžní klání ve své třídě. Všechny přednesené básničky se dětem povedly, proto bylo těžké vybrat vždy první 3 místa.

Za 1. třídu se na stupních vítězů umístili: 1. Kubový Vít, 2. Němec Václav, 3. Blablová Vendula.

Ve 2. třídě to byli: 1. Vašíček Jakub, 2. Rázlová Daniela, 3. Málková Anežka.

3. třída měla na 1. místě více recitátorů a byli to:  Trávníčková Nela, Svobodová Anička, Čepl Petr a Moravec Jan. 2. místo obsadili: Zámorská Viktorie a Balek Tomáš.

Ve 4. třídě se nejlépe umístili: 1. Pejchlová Kristýna, 2. Votava Michal, 3. Málková Marie.

5. třída rovněž vybrala své favority: 1. Hocková Karolína, 2. Mikulecká Magdaléna, 3. Šlerka Jindřich.

Všem vítězům školního kola gratulujeme a doufáme, že tito vítězové už příští rok postoupí do okrskového kola této soutěže, a změří své síly s žáky z jiných škol.

Mgr. Eva Janáčková