Regionální kolo soutěže Young Demosthenes 2015

21.4.2015

Naše dvě žákyně se letos zapojily do mezinárodní soutěže v mluveném projevu Young Demosthenes. Protože porota, která měla hodnotit jejich výsledky naživo v Jihlavě, měla autonehodu, museli jsme ve škole natočit projevy obou dívek na CD a poslat porotě do Prahy. Výsledky byly výborné. V I. kategorii - žáků 6. a 7. tříd zvítězila Simona Šulcová ze 6. třídy a postoupila do krajského kola. Ve II. kategorii – žáků 8. a 9. tříd obsadila Pavla Špilková z 8. třídy 2. místo.
Oběma žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme jim držet palce, aby i v následujících letech byly jejich výsledky vynikající.

Mgr. Monika Henychová