Říkejme si básničku

27.2.2010

Říkejme si básničku

Dne 24. února ožil DDM Junior v Chotěboři mnoha dětskými hlasy. Sešli se tu opět po roce v okrskovém kole mladí recitátoři z 11 škol.
Naši školu zastupovali v kategorii žáků 2. a 3. tříd Markéta Málková, Barbora Ondráčková, Lucie Matulová a Václav Říha. Krásné druhé místo obsadila ve velké konkurenci Lucie Matulová.
Ve druhé kategorii předvedli pěkné výkony žáci 4. a 5. tříd. Mezi nimi jsme měli také zástupce. Byl to Lukáš Doležal, Anna Soukupová a Simona Hájková, která zaujala porotu svým bezchybným výkonem a získala za svoje vystoupení druhé místo stejně jako Lucie.
V kategorii žáků 6. a 7. tříd soutěžila za naši školu Hana Kollárová.
Mezi nejstaršími žáky se rozhodně neztratily ani Anežka Kavalírová z osmé třídy a Iveta Josková z deváté třídy. Ivetin výkon ocenila porota po dlouhém rozhodování nakonec také krásným druhým místem.
Všem zúčastněným dětem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Výhercům blahopřejeme.
Všechna tři úspěšná děvčata se zúčastní okresního kola recitační soutěže v Ledči nad Sázavou. Budeme jim držet palce a přejeme hodně úspěchů.

Jana Votavová

recitační soutěž - okrskové kolo recitační soutěž - okrskové kolo