Seznam školních potřeb pro žáky 1. ročníku 2009/2010

9.6.2009

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Seznam školních potřeb pro žáky 1. ročníku

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

dovolili jsme si pro Vás připravit seznam věcí, které budou Vaše děti v 1. ročníku potřebovat. Prosíme Vás, aby byly všechny tyto pomůcky podepsané, případně označené značkou, kterou si děti poznají.

• Vv a Pč:

textilní sáček s poutky k zavěšení pod desku školní lavice (rozměr 50 cm x 30 cm, mohou být kapsy, hadřík na štětce.

• Tv:

igelitová taška se cvičebním úborem (tričko, kraťasy, tepláková souprava, cvičky nebo obuv do tělocvičny -  nesmí mít černou podrážku).

• Penál:

pastelky (6 základních barev), fixy, tužka č. 1, č. 2, guma, nůžky s kulatými hroty, 1 pero.

• Do šatny:

sáček s poutkem (na cvičební úbor), sáček s poutkem (na přezůvky), přezůvky (ne pantofle).

• Do třídy:

ručník, látkové prostírání na svačinu, 1 balíček papírových kapesníků.

• Další potřeby:

desky na písmena, desky na číslice, velké desky na učebnice a sešity, obaly na sešity a učebnice (doporučujeme zakoupit v září – po obdržení učebnic), 1 obal na malý notýsek.

• Seznam potřeb, které dostane ve škole každý prvňáček:

barevný papír, náčrtníkový papír A3 a A4, kreslící karton A3 a A4, pastelky, progresa, voskovky, tužka č. 1 a č. 2, tužka trojhranná, plnící Tornádo, štětec plochý, štětce č. 4, č. 6, č. 8, vodové barvy velké, kelímky na vodu, ubrus PVC dětský, pryž kombinovaná, lepidlo (tuba), plastelina, pravítko 17 cm, ořezávátko DUO kovové, sešity 511, 512, 513, 624, notový sešit, podložka do sešitu A5, popisovací folie A4 a A5, stírací tabulka MAJA A5 + fix, pořadač na portfolia a průhledné desky na portfolia, švihadlo.