Školní pěvecká soutěž DO-RE-MI

14.6.2016

V pondělí 13. června 2016 proběhla na 1. stupni naší ZŠ školní pěvecká soutěž DO-RE-MI. I když účast žáků nebyla obrovská, měla porota, složená z učitelů 1. stupně, velkou práci udělit vítězná místa.
V 1. kategorii (1. třída) 1. místo získala Karolína Culková, 2. místo Karolína Pejchlová a 3. místo Viktorie Votavová. Ve 2. kategorii (2. a 3. třída) 1. místo obsadil Jakub Coufal, 2. místo Jan Šulc a 3. místo Sofie Bencová. V poslední 3. kategorii (4. a 5. třída) 1. místo vyzpívala Natálie Součková, 2. místo Michal Bořil a 3. místo Petr Daniel.
Všem výhercům i ostatním soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za pěkné pěvecké výkony.

Mgr. Věra Štouračová