Sportovní odpoledne

17.10.2019
Ve středu 16. října 2019 se ve školní tělocvičně uskutečnilo sportovní odpoledne pro 1. stupeň. Účast dětí byla veliká (35 soutěžících), a proto děti soutěžily v těchto třech kategoriích ...

Ve středu 16. října 2019 se ve školní tělocvičně uskutečnilo sportovní odpoledne pro 1. stupeň. Účast dětí byla veliká (35 soutěžících), a proto děti soutěžily v těchto třech kategoriích: 1. třída, 2. a 3. třída (zvlášť dívky, chlapci) a 4. a 5. třída (zvlášť dívky a chlapci). Děti bojovaly jako lvi o výborné výsledky v překážkové dráze, hodu a skoku z místa. O výbornou sportovní atmosféru se postaraly jednak děti z družiny, ale i samotní soutěžící, kteří se při každé disciplíně s vypětím všech sil hlasitě podporovali.

Zde jsou výsledky:

Votava Michal

Vašková Elena

Hamerský David

Všem soutěžícím děkujeme za skvělé výkony a úžasnou sportovní atmosféru.

Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Jiří Šikl