Superfarmář - turnaj ve stolní hře

29.1.2013
24. ledna 2013 proběhl ve školní družině turnaj ve stolní společenské hře Superfarmář. Celý měsíc měli žáci možnost seznamovat se s pravidly, vymyslet strategii, trénovat a posléze počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky tak, aby dosáhli co největšího počtu bodů.

24. ledna 2013 proběhl ve školní družině turnaj ve stolní společenské hře Superfarmář. Celý měsíc měli žáci možnost seznamovat se s pravidly, vymyslet strategii, trénovat a posléze počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky tak, aby dosáhli co největšího počtu bodů. Turnaje se zúčastnily téměř všechny děti navštěvující školní družinu a z jejich reakcí je jasné, že se jim hra nesmírně líbí. Vítězem lednového bystření mozků se stal Marek Bačkovský z 2. třídy, který postoupil do krajského kola. První čtyři výherci získali hodnotné ceny od sponzora turnaje nakladatelství Press-pygmalion, kterému touto cestou děkujeme.

Marcela Pospíchalová

výsledková listina (PDF)