TALENTOVKA 2014

19.10.2014
Ve čtvrtek 16. listopadu 2014 se na Obchodní akademii a Hotelové škole v Havlíčkově Brodě uskutečnil 12. ročník soutěže v psaní na klávesnici PC v programu ZAVIAČIČ s názvem Talentovka 2014.

Ve čtvrtek 16. listopadu 2014 se na Obchodní akademii a Hotelové škole v Havlíčkově Brodě uskutečnil 12. ročník soutěže v psaní na klávesnici PC v programu ZAVIAČIČ s názvem Talentovka 2014. Soutěž proběhla za účasti desetinásobné mistryně světa v psaní na klávesnici PC Ing. Heleny Zaviačičové. Ta všem přítomným předvedla svoje umění v exhibičním vystoupení.

Naši školu na soutěži reprezentovaly Lucie Matulová, Pavla Špilková z 8. třídy a Iveta Holasová, Aneta Josková, Daniela Strašilová z 9. třídy. V konkurenci 30 soutěžících ze 7 základních škol předvedly velmi pěkné výkony. Nejlepšího výsledku dosáhla Aneta Josková, které se podařilo v časovém limitu 30 minut splnit 102 cvičení a tím si vybojovala výborné třetí místo.

Novinkou letošního ročníku byla soutěž družstev. V této soutěži se naše děvčata umístila na krásném druhém místě.
Všem patří naše poděkování za vzornou reprezentaci školy, gratulace k velmi pěkným výsledkům a přání, aby se jim dařilo dosahovat co nejlepších výkonů v této dovednosti.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

TALENTOVKA 2014 TALENTOVKA 2014