Talentovka 2017 - soutěž v psaní na klávesnici PC

20.10.2017

V úterý 17. října 2017 jsme se zúčastnili 15. ročníku soutěže v psaní na klávesnici PC, kterou pořádá Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod pod názvem TALENTOVKA. Soutěž probíhala za přítomnosti autora programu ZAV pana Jaroslava Zaviačiče a devítinásobné mistryně světa v psaní na klávesnici PC Ing. Heleny Zaviačičové. Ta všem předvedla svoje umění v exhibičním vystoupení.
Naši školu reprezentovali Klára Žižková, Martin Doucha a Jakub Kopecký z 8. třídy, Míša Cao, Adéla Procházková a Petr Kasal z 9. třídy. Nejlepšího výsledku dosáhla Míša Cao, která v konkurenci 29 soutěžících z 6 základních škol vybojovala velmi pěkné 4. místo. V soutěži družstev naši žáci obsadili 3. místo a sladká odměna je neminula.
Všem žákům patří naše poděkování za vzornou reprezentaci školy a gratulace k dosaženým výsledkům.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová