Vybíjená 2015

3.5.2015

Okresní přebor ve vybíjené 2015 se letos již tradičně konal na hřišti ZŠ Wolkerova v Havlíčkově Brodě. Žáci čtvrté a páté třídy hráli své zápasy v úterý 28. dubna a obsadili v silné konkurenci 9. – 12. místo. Dvanácti šesťákům se dařilo lépe, bojovali s obrovským nasazením a obdivuhodnou kuráží a za podpory hesla: „Hej, hej, Krucemburk je nej" vybojovali své vysněné první místo. Nejlepším a nejstatečnějším hráčem skupiny z 6. třídy je Patrik Pačanda, který vyřadil ze hry nejvíce soupeřů a patří mu náš velký obdiv. Všem nadšeným sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, přejeme jim radost ze zdravého pohybu a příští rok se těšíme na další setkání na hřišti s míčem v ruce.
Druhý stupeň reprezentovali: Patrik Pačanda, Jiří Málek, Petr Kasal, Ondra Mitana, Ben Coufal, Simona Šulcová, Tereza Ondráčková, Zuzka Čermáková, Adéla Procházková, Míša Cao, Míša Daňková a Andrea Trochtová.

Mgr. M. Chmelařová, Mgr. H. Kafková