Zeměpisná olympiáda - okresní kolo 17. 2. 2015

19.2.2015
Dne 17. 2. 2015 se v Havlíčkově Brodě uskutečnilo okresní kolo Zeměpisné olympiády. Za naši školu bojovali nejlepší řešitelé školního kola této soutěže a v silné konkurenci se umístili velmi dobře.

V kategorii A nás reprezentoval žák 6. ročníku Benedikt Coufal a obsadil krásné 4. misto, v kategorii B žák 7. ročníku Ondřej Pecina, který se stal s velkým bodovým náskokem vítězem, získal 1. místo a postoupil do krajského kola. V nejvyšší kategorii C za naši školu bojoval žák 9. ročníku Filip Dymáček a obsadil pěkné 16. místo.
Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Ondrovi přejeme hodně sil a úspěchů při řešení úloh v krajském kole.

Mgr. Dana Kazdová